مزایا ی استفاده از پرینتر لیزری

مزایا ی استفاده از پرینتر لیزری

مزایا ی استفاده از پرینتر لیزری

 مزایا ی استفاده از پرینتر لیزری

 

پرینتر های لیزری برای اهداف تجاری گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد اما اکثر کاربران خانگی نیز آن را به پرینتر های جوهرافشان ترجیح می دهند . پرینتر های لیزری دارای ویژگی های خوبی هستند که ما در این مطلب شما را با آن ها آشنا می کنیم .

 

  • کیفیت

پرینتر های لیزری دارای کیفیت بالاتری نصبت به پرینتر های جوهرافشان هستند.علاوه بر این کاربران پرینتر های لیزری قادر به چاپ بیشتری هستند. کارتریج لیزری دارای پودر تونر هستند و ماندگاری آن از جوهر بیشتر است . اگر شما بخواهید سند یا عکس و هر چیز دیگر را با پرینتر های لیزری چاپ کنید کیفیت بالاتری را نصبت به پرینتر جوهرافشان دارا خواهند بود و این دلیل مصرف بالای آن در تجارت می باشد .

 

  • سرعت چاپ

پرینتر های لیزری سرعت بالاتری نصبت به پرینتر های جوهر افشان دارند.با استفاده از این پرینتر ها کاربران می توانند تعداد بالاتری از برگه ها را در دقیقه چاپ کنند برای مثال اگر شما بخواهید 100 صفحه پرینت بگیرید تنها باید چند دقیقه منتظر بمانید.

 

  • ماندگاری

ماندگاری اسناد چاپ شده یکی از بهترین خصوصیات پرینتر های لیزری می باشد. درخشندگی و دوام اسناد چاپ شده توسط پرینتر های لیزری می تواند تا ماه ها ادامه داشته باشد .

 

  • کثیفی کمتر

جوهر کارتریج های جوهر افشان در شرایط خاصی نشت می کند و تمیزکردن آن سخت است اما کارتریج های لیزری اینگونه نیستند. حتی اگر در حال شارژ کارتریج لیزری تونر روی زمین بریزد تمیز کردن آن از جوهر راحت تر است .

 

  • مقرون به صرفه

پرینتر های لیزری برای چاپ مقرون به صرفه تر هستند اگرچه هزینه ی اولیه برای خرید و راه اندازی آن زیاد است اما هزینه ی کلی و جانبی آن کمتر است . کارتریج ها دارای ماندگاری بالاترهستند و نگهداری از پرینتر های لیزری آسان تر است .

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.